DIENOS STOVYKLA VILNIUJE

"MANO RITMAS. Improvizacija"

Kviečiame muzikuojančius ir norinčius susipažinti su improvizacija vaikus ir jaunimą į išskirtinę vasaros dienos stovyklą!

Jūsų laukia IMPROVIZACIJOS dirbtuvės. Improvizacija - (lot. improvisus - nenumatytas, netikėtas) - tai kūryba be išankstinio pasirengimo: kartu ir kuriama, ir atliekama. Ji būdinga profesionaliojo meno šakoms - poezijai, muzikai, teatrui, choreografijai, o ypač populiari muzikoje.

Stovyklos metu išmoksime pagrindinius džiazo, latino, Afrikos ritmus, praktikuosimės išgirsti muzikos partnerius ir kalbėtis su jais muzikos kalba. Improvizuoti mokysimės ir savo instrumentais, balsu bei veiksmais ir judesiais. Geriausiai pavykusias kompozicijas pristatysime baigiamajame koncerte. Kasdien lavinsime muzikalumą dainavimo, ritmikos, kūno perkusijos pamokose mažose, pagal amžių suskirstytose grupėse. Taip pat įtrauks aktyvios sportinės veiklos, nauji saviraiškos būdai, žygiai, nuotykiai ir muzikalūs draugai.

Stovyklos dalyvių amžius: 7-15 m.

Maksimalus stovyklautojų skaičius grupėje: 15 vaikų.

Stovyklos vieta: Akademijos g. 4, Vilnius

Stovyklos trukmė: 2024.08.26-30, I-V 8.00-17.00.

Pamainos kaina 265 eur/1 žm. 200 eur/1 žm. Stovyklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Taikome nuolaidas šeimos nariams, jautresnėje socialinėje situacijoje esančioms šeimoms bei ukrainiečiams.

Maitinimas: stovyklautojus maitiname tris kartus per dieną: priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vanduo neribotai. Maitinimas subalansuotas pagal švietimo įstaigų reikalavimus ir dietologų rekomendacijas, maistas kasdien šviežias ir maistingas.

Kiekvieną dieną vaikai valgys šiltus pietus (sriuba, karštas patiekalas, daržovės) bei užkandžius (vaisiai, daržovių lazdelės, trapučiai, jogurtas). Registracijos metu prašome pateikti visą informaciją dėl maisto netoleravimo, specialių poreikių, alergijų ir kt. Į visus apribojimus atsižvelgiame sudarydami meniu.