Eglė Staišiūnienė
„MUZIKALIOJE LAPĖJE mokau fortepijono subtilybių. Taip pat esu šios studijos įkūrėja. Man muzika yra erdvė, kurioje galiu sutikti savo sielą. Fortepijonas – mano geriausias draugas, kuriam galiu pakuždėti savo džiaugsmą, troškimus ir liūdesį. Taip pat muzika - galimybė komunikuoti. Tai iš tiesų yra universali ir tuo unikali kalba, per kurią galime išreikšti tai, ko galbūt net nesuvokiame. Mokiniams noriu perduoti pojūtį, kurį pati patiriu tik per muziką. Tai laisvės, gyvenimo džiaugsmo jausmas. Jausmas, kai smalsiai žvelgi į pasaulį, tiki savo jėgomis, žinai, kur eini ir nori savo širdies lobiais dalintis su kitais žmonėmis“.


Janina Karalienė
“Muzikalioje lapėje” mokau skambinti fortepijonu. Muzika yra labai reikšminga mano gyvenimo dalis, be darbo užimanti ir didelę dalį laisvalaikio. Be jos neįsivaizduoju nei vienos savo gyvenimo dienos – ji praturtina būtį. Vaikus norėčiau “užkrėsti” meile muzikai. Fortepijono pagalba supažindinčiau su neįkainojamais kompozitorių paliktos muzikos turtais, mokyčiau jos klausytis. Norint skambinti šiuo intelektualiu instrumentu reikalingi įgūdžiai ir teorinės žinios, kurių pagalba vaikai galėtų patys “skaityti” naujus muzikos kūrinius, kurti, improvizuoti. Bandyčiau tą bagažą jiems suteikti .Stengčiausi, kad muzika mano mokiniams būtų naujai išmokta užsienio kalba – savita ir labai naudinga jų intelekto vystymuisi.


Justina Šapokaitė - Vaitkė
„Muzikalioje lapėje mokau vaikus dainuoti. Padedu pažinti savo balso galimybes, lavinti intonaciją bei ritmo pojūtį, taip pat dalinuosi visomis scenos paslaptimis. Mano patarimas: niekad netikėk, jei kas sakys, kad negali dainuoti. Bei net sudėtingiausi dalykai yra įveikiami, jei labai stengiesi ir daug dirbi! Mano hobis - gėlių auginimas! Beje, klausydamos muzikos, jos sparčiau auga! Jei skrisčiau į Mėnulį, pasiimčiau mylimą knygą, vilnones kojines ir žalios arbatos!“.


Evaldas Vaitkus
„Muzikalioje Lapėje mokau vaikus ir suaugusiuosius groti akustine, elektrine ir bosine gitara. Kaip gitaristas, siekiu perduoti ne tik techninius įgūdžius, bet ir svarbiausias muzikines patirtis. Pirma, aistra ir atsidavimas – muzika reikalauja laiko ir pastangų. Skatinu mokinius išlaikyti meilę muzikai ir nuosekliai dirbti siekiant rezultatų. Antra, technikos tobulinimas – svarbu nuolat lavinti įgūdžius: grojimą, teorijos žinias, ritmą ir stilių įvairovę. Trečia, kūrybiškumas – skatinu kurti savo melodijas, aranžuotes ir ieškoti asmeninio stiliaus. Ketvirta, kantrybė ir atkaklumas – klaidos yra augimo dalis. Svarbu nepasiduoti ir judėti pirmyn. Penkta bendravimas ir bendradarbiavimas – mokomės groti su kitais, klausytis ir prisitaikyti – tai naudinga ne tik muzikoje, bet ir gyvenime“.


Tadas Zizas
„Muzikalioje lapėje vaikus ir suaugusius mokau groti mušamaisiais instrumentais.Norėčiau perduoti linksmų pamokų patirtį. Man pasisekė, ir visi mano iki šiol buvę muzikos mokytojai mane sugebėjo įkvėpti, pralinksminti ir sudominti. Norėčiau perduoti šią meilę muzikai ir kitiems. Romėnai turėjo posakį, visi keliai veda į Romą, o mano gyvenime visi keliai veda į muziką. Mane įkvepia muzikos poveikis nuotaikai, jos galia įkvėpti ir praskaidrinti kasdienybę“.


Karolina Daukšienė
„MUZIKALIOJE LAPĖJE mokau prakalbinti fleitą, atrasti jos skaidrų, krištolinį garsą ir nuostabias melodijas. Muzika mane lydėjo nuo 6 metų. Mano tėtis turėjo svajonę, kad kuri nors jo dukra grotų fleita ir tą svajonę man pavyko išpildyti. Aišku, buvo visko - ir pakilimų, ir nuosmūkių, bet galiausiai mudvi susidraugavome amžiams. Išpildydama tėčio svajonę, išpildžiau ir savo - groju Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatro orkestre bei galiu dalintis savo žiniomis ir patirtimi su visais norinčiais prisiliesti prie šio ypatingo instrumento“.


Rūta Tranauskienė
„Mokau groti smuiku ir visų kitų dalykų, kurių prireikia mokymosi procese. Smuiką įsimylėjau pažiūrėjusi filmą apie smuikininką N. Paganinį. Norėčiau perteikti mokiniams džiaugsmą atrasti muziką nuo pat pirmų akordų. Kad jie suprastų, jog mokymasis groti smuiku – tai ne tik techninių įgūdžių lavinimas, bet ir būdas išreikšti emocijas bei kūrybiškumą. Taip pat ugdyti jų kantrybę, klausą ir gebėjimą klausytis savęs bei kitų, o kartu įskiepyti meilę muzikai, kuri liktų su jais visam gyvenimui“.


Rima Kurienė
„Muzikalioje lapėje vedu muzikos pamokas mamoms ir tėčiams su mažyliais, taip pat vedu muzikos terapijos užsiėmimus. Muzikavimas vaikui duoda tokių patirčių, kurių žodžiais kartais neįmanoma apibūdinti. Dažnai savo pamokėlėse matau, kaip kūdikis pirma pradeda dainuoti, o tik vėliau kalbėti; pirma ima šokti, o tik vėliau ropoti ar vaikščioti. Todėl norėčiau į stebuklingą muzikos pasaulį įtraukti visus jaunus tėvus ir taip padėti jiems auginti savo mažylius. Juk su muzika visada linksmiau!“


Viltė Skirpstaitytė
„Muzikalioje Lapėje muzikuoju su Gudriaisiais lapiukais, vedu individualias vokalo pamokas ir mokau fortepijono pradmenų! Muzika man davė pasitikėjimo, drąsos, tad noriu tuo pasidalinti ir su kitais! Dainuodama nusikeliu į kitą pasaulį, kuriame šilta, gera ir ramu. Muzika gyvena su manimi, o aš su ja... Muzika yra mokslas, bet tuo pačiu muzika atpalaiduoja, išlaisvina. Noriu padėti vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems išmokti pasitikėti savimi muzikuojant, noriu padėti išmokti improvizuoti, jausti ritmą, bei atrasti džiaugsmą, kurį teikia muzika. Muzikuodami mes galime atrasti daug daugiau gyvenimo spalvų, todėl kviečiu jas atrasti visiems!“.

